Blog Kwiatkowskiej Ireny

MÓWIĘ O ZDROWIU

Zalety i wady różnych sposobów wybielania zębów+ domowa metoda na śnieżnobiały uśmiech Zdrowie

Dziewczyny, witam wszystkich!

Miło znowu was widzieć na moim blogu. Dużo tematów już omówiliśmy- jak podciągnąć owal twarzy, jak dbać o ręce i okolice dekoltu.

Ale jakoś pominęłam jedną bardzo ważną kwestię- biały uśmiech. Mimo wszystko, ani makijaż, ani pielęgnacja nie uratuję cię, jeśli masz żółte zęby. Sama przez długi czas chciałam wybielić zęby i dobrze przestudiowałam ten temat. Teraz opowiem ci wszystko, czego się dowiedziałam.

Laserowe wybielanie plusy i minusy:

Zalety:
  • Długotrwały efekt
  • Szybka procedura
  • Nie działa agresywnie
  • Nowoczesna metoda
Wady:
  • Nie pasują osobom, którzy mają korony
  • Zwiększona wrażliwość zębów
  • Nienaturalnie białe zęby
  • Drogie

Więc uznałam, że wybielanie laserowe mi nie pasuje.

Po pierwsze, to jest bardzo drogie-moich dwa wynagrodzenia miesięcznych. Po drugie, i tak mam nadwrażliwe zęby, a po zabiegu to będzie po prostu nie do zniesienia. Potem poszłam w kierunku preparatów farmaceutycznych.

Znalazłam jakiś kompleks na wybielanie nawet przeszłam kurację, ale to mi wcale nie pomogło. Oprócz tego, że zwiększyła się wrażliwość, to jeszcze zęby pozostały praktycznie takie same.

Byłam załamana i prawie pożegnałam się z marzeniami o śnieżnobiałym uśmiechu, aż przyjaciel zaproponował bezpieczną metodę wybielania zębów w domu.

Przyniosła mi wypróbować amerykański system wybielania zębów Denta Black, jest to nowość na rynku, o niej jeszcze mało kto słyszał. Ale ci, którzy go stosowali są zadowoleni z efektu- zęby zostały wybielone bez zwiększenia wrażliwości. Na ogół, to czego potrzebujesz!

Natychmiast zaczęłam go używać. Dziewczyny, kocham go!

Poświęcasz 20 minut dziennie, a 5-7 dni masz śnieżnobiałe zęby!

Po uzyskanym efekcie wielu przyjaciół, a nawet krewnych, zaczęli pytać o cudo system i gdzie go kupić. Przyjaciółka zapomniała gdzie zamawiała, ale powiedziała, że w Internecie. Uh, przeszukałam CAŁY internet i udało mi się znaleźć!

Zamówiłam na tej stronie internetowej, spodobało mi się, że tam są opinii, a także w pełni podany sposób użycia.

Spójrz na moje rezultaty po kuracji z Denta Black:

White Teeth

Ale na tym się nie uspokoiłam i przeprowadziłam eksperyment na mamie i tacie. Spójrzcie, co z tego wyszło:

White Teeth White Teeth

Dziewczyny, Denta Black wykonuje swoją funkcję doskonale! Mogę polecać go z czystym sumieniem. Bardzo wygodny aby wziąć w drogę. Uwierz mi, Twój uśmiech zasługuje na Denta Black.

Można zamówić na stronie producenta, u nich są najtańsze ceny.

Dziewczyny, zadawajcie pytania w komentarzach i dzielcie się swoimi wrażeniami.

Z przyjemnością odczytam i odpowiem na pytania!

Komentarze:

Lucyna

Na początku miesiąca robiłam wybielanie zębów Denta Black, zabawny zbieg okoliczności!! Rezultaty są całkiem, nie ma bólu, dobre szkliwo, dla już prawie miesiąc biały trzyma się na kurs, mam do wybielania zębów przez 3 kolorach. Teraz już się trochę przyzwyczaiłam do koloru, przez cały pierwszy tydzień chodziłam pozytywnie zaskoczona!
Oto moje zdjecia:

Agnieszka

Dziewczyny, a czy to nie jest szkodliwe?

Admin

Pani Agnieszko, proszę się nie obawiać! Mam bardzo wrażliwe zęby, w ogóle nie mogę jeść gorących rzeczy, bo mi strzela.
Przy Denta Black nic nie miałam żadnych niemiłych wrażeń, wręcz odwrotnie, mam poczucie, że szkliwo stało się mocniejsze.

Olga

Proszę powiedzieć ile to kosztuje?
Czy jest nadwrażliwość, czy pijecie kawę po wybielaniu?

Admin

Olgo, w porównaniu do wybielania laserowego, to grosze.
Jak już pisałam wyżej, nadwrażliwość nie występuje. Piję i jem wszystko, na co mam ochotę: kawę, herbatę, czekoladę, truskawki, wiśnie itd.

Alicja

Dzięki Ci Irenko! Przeczytałam Twój wpis i zamówiłam kurację przez internet. Wspaniałe wyniki!!!! Jestem szczęśliwa!!!!

Zofia

Autorze, umieram z zazdrości! Też bym chciała wybielić zęby.
Moja koleżanka z pracy wybieliła przy pomocy Denta Black - niesamowite efekty, ja też zamówiłam kurację dla siebie. Czekam na dostawę

Anna

Dziewczyny!!! Opowiadam zgodnie z prawdą... Mam dobrego znajomego, który jest stomatologiem. Wybielałam u niego zęby laserem. On nigdy by mnie nie okłamał. Więc od razu powiedział mi jak się sprawy mają...
To znaczy, powiedział, żeby absolutnie unikać ZOOMa, ponieważ oddziałuje na szkliwo, jest to zabieg dość bolesny, a wrażliwość zębów podnosi się do tego stopnia, że w zimie nie da się oddychać.
Nawet nie wspomnę o zimnych i gorących rzeczach. Nie chciał na ten temat w ogóle rozmawiać!

Admin

Pani Anno, czy Pani w ogóle czytała tekst? Czy pisze Pani, aby coś napisać?
W ogóle nie rozmawiamy tutaj o ZOOMie, ale o delikatnej metodzie wybielania w domu. Mój dentysta nie miał nic przeciwko Denta Black, wręcz odwrotnie, zalecał mi tę metodę.